Raktározás, logisztika

Raktáros-gépjárművezető kollégát keresünk Mezőtúr és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezőtúr és környéke
2019. 03. 12. 12:18

Az Agroker Holding Zrt. mezőtúri telephelyére

RAKTÁROS-GÉPKOCSIVEZETŐ munkatársat keres, teljes munkaidőben.

Munkavégzés időtartama hétfőtől-péntekig 7:30 - 16:00-ig.

Feladatok:

  • szállítmányok bevételezése, elrendezése, nyilvántartása
  • megrendelések előkészítése és csomagolása
  • áru kiszállítása, felpakolása
  • adminisztrációs munkák elvégzése
  • raktár területének rendben tartása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office)
  •  jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság, precizitás, következetesség
  • logikus gondolkodásmód és jó teherbíró készség

Előnyök:

  • raktározási területen eltöltött több éves gyakorlat
  • mezőgazdasági input értékesítésben szerzett tapasztalat
  • ADR vizsga, targoncavezetői- és "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, cafetéria
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
  •  stabil, erős cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése