Kereskedelem, értékesítés

Áruforgalmi ügyintéző pozícióban álláslehetőség Mezőtúron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Mezőtúr
2019. 02. 28. 11:34

Az Agroker Holding Zrt. Mezőtúri Regionális Központjába keres

ÁRUFORGALMI ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAT.

Pályázatát, bérigény megjelölésével az alábbi címen adhatja le személyesen:

2019. március 5-ig: Agroker Holding Zrt. Mezőtúri Regionális Központja – Mezőtúr, Miklósi u. 9.

E-mailen beküldheti a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Áruforgalmi tevékenység feladatainak lebonyolításában való aktív részvétel
  • A regionális központ adminisztratív feladatainak elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú, mezőgazdasági vagy kereskedelmi végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (általános internet, word, excel, outlook)
  • Számlázásban, pénztárkezelésben való jártasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Rendszerszemléletű látásmód
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Stressz tűrő képesség

Előnyök:

  • Mezőgazdasági input anyagok értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Pénztáros és kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem caffetéria
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás
  • Stabil, erős cégnél szakmai fejlődés, hosszú távú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése